Krynica-Zdrój - noclegi
Utworzono dnia: 2012-07-24

W Krynicy-Zdrój mozemy wybierać spośród ponad 13 tysięcy miejsc noclegowych. Mnogość ofert noclegowych nie nastręcza trudności ze znalezieniem wolnego pokoju. Problemem może być jedynie wybór odpowiedniego obiektu. Pod tym względem kierować się już musimy własnymi kryteriami i gustem.

Warto brać pod uwagę nasze indywidualne wymagania. Innym pokojem zainteresowana będzie wielodzietna rodzina a innym para spędzająca romantyczne chwile w górach.

Większość obiektów oferuje już dzisiaj dobre zaplecze sanitarne. Czyste toalety, przestronne łazienki i dostęp do kuchni to dzisiaj już niemal standard.

Jeśli chcemy aktywnie spędzać czas, musimy też brać pod uwagę odległości dzielące nas od stoków narciarskich czy szlaków pieszych.  Dodatkowym atutem może być obecność w obiekcie przechowalni dla nart lub rowerów. W hotelowym pokoju kiepsko będzie się z nimi pomieścić.

Osoby, które wybierają się bez swojego środka lokomocji muszą zwrócić też uwagę na dostęp do komunikacji publicznej. W Krynicy dojedziemy do większości atrakcji busami lub autobusami. W sezonie komunikacja miejska funkcjonuje raczej sprawenie, choć z powodu dużej ilości pojazdów poruszających się po tym małym miasteczku musimy liczyć się z możliwymi opóźnieniami.

Istotnym kryterium wyboru będzie też oczywiście cena noclegu. Często kierujemy się zasadą, że kwatera prywatna będzie znacznie tańsza niż hotel. Często zdarza się, że różnica może być niewielka a dodatkowe korzyści ogromne. Dlatego warto sprawdzać promocje nawet w 3-gwiazdkowych hotelach.

Polecamy noclegi blisko Deptaku - wieczorne spacery po mieście zapewnią niesamowite wrażenia i ciepłe wspomnienia na lata.
« przejdź do wszystkich aktualności
Hotel ORLIK *** Krynica-Zdrój
Dodaj obiekt
Węgierska korona